حراج بزرگ بامیلو

حراج بزرگ بامیلو

جمعه به خرید

جمعه به خرید می گذپپپپرد ! می توانید با کمپین جمعه به خرید بامیلو، همزمان با تمام دنیا در کمپین بزرگ خرید با تخفیف های باور نکردنی جمعه سیاه همراه باشید و خرید کنید. بامیلو امسال نیز همانند سه سال گذشته، به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی بزرگ در ایران حراجمعه – بلک فرایدی را برگزار می کند و به تمام مشتریان خود این امکان را می دهد تا جمعه خود را به خرید بگذرانند و در حراجمعه همراه بامیلو باشند.

جمعه به خرید بامیلو به یاد ماندنی خواهد شد

تب جمعه به خرید امروزه به سرتاسر دنیا راه یافته است. شاید عبارت «بلک» به معنای سیاه چندان خوشایند نباشد. اما با بومی سازی های انجام شده، می دانیم جمعه به خرید یا همان حراجمعه در بامیلو، به معنای یک روز پرمنفعت خرید و یک حراجی بزرگ است.

 

برای ورود به فروشگاه بامیلو اینجا کلیک کنید

 

سومین جمعه به خرید در ایران : حراجمعه ۱۳۹۶ بامیلو

 

بعد از موفقیت های بزرگ فروشگاه اینترنتی بامیلو در برگزاری جمعه سیاه در دو سال پیش، ما به عنوان اولین برگزار کننده جمعه به خرید در کشور ایران، برای سومین سال متوالی در ایران حراجمعه را برای شما برگزار می کنیم. کمپین بزرگ حراجمعه در سال ۱۳۹۶ در روز های ۳ و ۴ آذر ۹۶ برگزار می شود. حراجمعه ۹۶ با حمایت ایرانسل و با همراهی اسنپ، اسنپ فود، پین تا پین و اسکانو برگزار می شود که از هر سال، جمعه زیباتری را برای شما عزیزان به خرید بگذرانیم.

شرکت خدمات ارتباطاتی ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای کشور، بزرگ ترین همراه حراجمعه ۹۶ است. علاوه بر ایرانسل، اسنپ، اسنپ فود، اسکانو و پین تا پین نیز بامیلو را در این event بزرگ همراهی می کنند. بنابراین، ایرانیان برای سومین سال پی در پی امکان شرکت در Black Friday و خرید محصولاتی با تخفیف بسیار ویژه که دورباستر Doorbuster نامیده می شوند را دارند.

یک فرصت بسیار عجیب برای خرید !

این روز جمعه بر خلاف تصور عمومی چندان هم تیره نیست. به همین منظور ما در بامیلو این رویداد بزرگ را ایرانی کرده ایم و آن را حراجمعه نامیده ایم تا بتوان این جمعه را به خرید سپری کرد.

امروزه کسانی که با این مفهوم آشنا شده اند، می دانند:

حراج بزرگ بامیلو

«جمعه به خرید؛ فرصتی طلایی برای خرید کردن»

تخفیف ویژه پلی استیشن 4 جمعه به خریدپیچ گوشتی شارژی در جمعه به خریدجمعه به خریدآیفون 8 در جمعه به خرید

جمعه به خرید بامیلو، عملا اولین و موفق ترین کمپین بزرگ در ایران بود که event بلک فرایدی یا جمعه سیاه را همزمان با سر تا سر دنیا برگزار کرد. بعد از بازار اینترنتی بامیلو، فروشگاه های اینترنتی کوچک و بزرگ دیگری هم اقدام به برگزاری این کمپین به تقلید از بامیلو کردند که به دلیل تکراری بودن، هرگز موفقیت حراجمعه را کسب نکردند و نتوانستند با تخفیف های استثنائی بلک فرایدی مانند آیفون ۸ با تخفیف ویژه و پلی استیشن سونی با قیمت تنها ۵۴۵ هزار تومان و بسیاری تخفیف های داغ و رویایی دیگر رقابت کنند.

حراج بزرگ بامیلو

اولین باش تا کامروا شوی

بامیلو از انجا که اولین و بزرگ ترین برگزار کننده کمپین بلک فرایدی با عنوان “حراجمعه” برای گذراندن جمعه در ایران به خرید بود، بعد از ۳ سال، محبوبیت بسیار بالایی را به دست آورد و توانست این فرهنگ را نهادینه کند.

دورباستر ها در جمعه به خرید درو می شوند !

در اصطلاح اقتصادی، به طور معمول کالا با تخفیف بسیار ویژه در ساعات اولیۀ کاری فروشگاه ارائه می شود. تخفیف بسیار ویژه محصولاتی داغ، مهم و به روز هستند که در نوع خود «بهترین» به حساب می آیند. هنگامی که این کالاها شامل تخفیف غیر منتظره­ ای شوند، به یک «تخفیف بسیار ویژه» تبدیل می­شوند.
از نظر ریشه شناسی، این عبارت از دو کلمۀ «در» (Door) و «شکن» (buster) تشکیل شده است. علت این نامگذاری، شکستن در ها به سبب سرازیر شدن سیل مشتریان به فروشگاه ها برای به دست آوردن کالا با تخفیف بسیار ویژه است.
تخفیف بسیار ویژه می تواند هر نوع کالایی باشد. از لوازم الکترونیک و مد گرفته تا لوازم خانه و لوازم آرایشی. از نمونه های معروف و جهانی چنین تخفیفی می توان به گوشی های آیفون و کنسول های بازی اکس-باکس و پلی استیشن اشاره کرد. هدف از فروش چنین کالاهایی، جذب بیشتر مشتریان به فروشگاه و فروش بیشتر تخفیف های خرد است.

در واقع دورباستر ها کالاهایی مانند پلی استیشن، آیفون و بسیاری کالاهای پر طرفدار دیگر هستند که با تخفیف بسیار ویژه عرضه می شوند و خریداران به سرعت نور همه را درو می کنند!

از جمعه به خرید جا نمانید…

حراج بزرگ بامیلو

تخفیف بامیلو
جمعه سیاه

تخفیف بامیلو

تخفیف بامیلو